O nás

O nás

Společnost VALERIA spol. s r. o. byla založena v roce 1996 a nabízí celou paletu řešení a služeb v oblasti technologické podpory a modernizace výrobních procesů průmyslových podniků. Rozsah specializace je od dodávky jednotlivých komponentů systémů průmyslové automatizace, elektrických pohonů, kontrolních a měřících přístrojů, kabelového zařízení a přidružených armatur až po komplexní řešení vývoje a implementace ASŘ TP.

Společnost VALERIA spol. s r. o. je dlouholetým partnerem předních světových výrobců Siemens, Schneider Electric, ABB, NORD, Lenze, WEG, SEW-Eurodrive, TOS Znojmo, Endress + Hauser, Emerson, Turck, JUMO, ifm electronic, Balluff, Danfoss, Samson, Norgren, Helukabel, KROHNE, Rittal, Rockwell-Automation, BELIMO a celé řady jiných známých výrobců, má podporu ve výrobní a kompletační základně, spolupracuje s inženýrskými společnostmi, disponuje rozvinutou sítí obchodních kontaktů a dodává prvotřídní technologická zařízení do Ruska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Běloruska, Ukrajiny, dalších zemí SNS, Indie, Číny, Barmy, Jižní Afriky, Nigérie.

Projekty

Sochi 2014

V roce 2014 jsme byli hlavními dodavateli Automatizovaných kontrolních systémů (ACS), Systémů pro sběr a přenos informací (SSPI) a protipožárních systémů pro olympijské hry v Sochi.

V letech 2010 až 2013 jsme provedli několik dodávek Automatitozovaných dálkově ovládaných systémů (ADCS) pro tavící pece v OJSC Kachkanarsky GOK Vanadium.

O nás
O nás

V roce 2011 jsme dodali a zprovoznili Automatický řídící systém čerpací jednotky pro firmu ОАО Кольская ГМК.

V roce 2011 jsme dodali a uvedli do provozu zařízení pro automatizovaný systém řízení procesu pro vysokoteplotní šachtovou pec „Polysius HK21-S“ (ASUTP VSHP) společnosti OJSC “Kombinat” Magnezit Ruská federace, Čeljabinská oblast, Satka.

O nás
O nás

V roce 2012 jsme dodali automatizovaný systém řízení procesu pro Magnesitový dekarbonizační obchod (ASUTP TsDM) ve společnosti Sibirskiy Magnesit LLC Russia, Krasnojarsk Territory, Motyginsky District, město Razdolinsk.

Certifikáty

Siemens Certified Partner
Siemens Certified Partner
Siemens Certified Partner
TOS Znojmo Certified Partner
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!